Olomoucký tvarůžkový festival

27.- 28. 4. 2019

4. ročník festivalu spojeného s ochutnávkou
tvarůžkových specialit a regionálních piv

Místo konání: Horní a Dolní náměstí Olomouc

Sobota 27. 4. 2019

Sobota 27.4.2019 / 10.00-18.00

Horní náměstí

9:00 / zahájení prodeje tvarůžkových specialit a jarmarku
10:00 Zahájení festivalu
10:10 Zdravice „Tvarůžkového krále“
10:15 – 10:45 Cooking show - vaří primátor Mgr. Miroslav Žbánek, MPA a náměstkyně primátora Mgr. Markéta Záleská
10:45 – 11:15 Hanácký mužský sbor Rovina
11:30 – 12:00 Cooking show s účastníky MasterChef Česko 2019
(vaří Bohuš Adamus s hostem Janem Vorlem)
12:15 – 13:15 Haná tančí a zpívá (Mánes Prostějov, Haná Přerov, Hanačka Litovel, Klas Kralice na Hané, Hanácká mozeka Litovel, Hanácký mužský sbor Rovina Olomouc)
13:30 - 14:00 Cooking show s účastníky MasterChef Česko 2019
(vaří Bohuš Adamus s hostem Janem Vorlem)
14:00 - 15:00 Kapela Blues Power
15:30 – 16:15 Hudební Institut
16:30 - 17:00 Cooking show „Ochutnejte Hanou“
17:00 – 18:00 Kapela Backwards – Beatles revival
Sobota 27.4.2019 / 10.00-18.00

Dolní náměstí

9:00 / zahájení prodeje tvarůžkových specialit a jarmarku
10:00 Zahájení festivalu
10:00 - 10:15 Mažoretky
10.15 - 10:45 Dětský folklorní soubor Jabloňka Martinice
11:00 - 11:30 Science show Pevnosti poznání
11:30 - 12:30 Cimbálová muzika Krušpánek Velká Bystřice
13:00 - 13:30 1. ročník soutěže pro děti TvarůžkyChef
13:30 - 14:00 Science show Pevnosti poznání
14:00 - 14:30 Vyhlášení vítěze soutěže TvarůžkyChef
(ceny předá Bohuš Adamus - účastník MasterChef Česko 2019)
14:30 - 15:00 Žonglér Yufi/ účastník soutěže Česko Slovensko má talent
15:00 - 15:45 Cirkus trochu jinak
16:00 - 17:00 Vystoupení „Majdy z kouzelné školky“
17:00 - 18:00 Žonglér Yufi/ finalista soutěže Česko Slovensko má talent
Změna programu vyhrazena.

Neděle 28. 4. 2019

Neděle 28.4.2019 / 10.00-18.00

Horní náměstí

9:00 / zahájení prodeje tvarůžkových specialit a jarmarku
10:00 Zahájení druhého dne festivalu
10:15 – 11:15 Cimbálová muzika Moravia
11:30 – 12:00 Cooking show s Yvettou Blanarovičovou
12:15 – 13:15 Cimbálová muzika Strážničan
13:30 - 14:00 Cooking show s Yvettou Blanarovičovou
14:30 – 15:30 Hudební skupina Arrhythmia
15:30 - 16:00 Cooking show „Foodfest“
16:00 – 16:30 Hudební Institut
17:00 – 18:00 Bára Basiková s kapelou
Neděle 28.4.2019 / 10.00-18.00

Dolní náměstí

9:00 / zahájení prodeje tvarůžkových specialit a jarmarku
10:00 Zahájení druhého dne festivalu
10:00 - 10:30 DFS Klásek a Kláseček Kralice na Hané
10:30 - 11:00 Science show Pevnost poznání
11:00 - 11:30 Dívčí taneční skupina XXL Crew/ korejský pop
vítězové soutěže v K-POP Contest 2018
11:30 - 12:30 „Staré pověsti české | Hudebně-dramatické studio Olomouc“
12:45 - 13:45 Lola´s Dance | taneční vystoupení
14:00 - 14:30 Science show Pevnosti poznání
14:45 - 15:45 Pohádka „O popleteném kouzelníkovi“ | Divadlo Tramtarie
16:00 - 16:30 Soutěže pro děti
16:30 - 17:00 Kouzelník Tomasiano/ finalista soutěže Česko Slovensko má talent
17:00 - 17:45 Hudební Institut
Doprovodný program

Jarmark, dílničky, malování na obličej, kvízy pro děti

Změna programu vyhrazena.